TPA Poland z prestiżowym wyróżnieniem. Rynek nieruchomości ceni naszych ekspertów

25. października 2019 | Do przeczytania w 3 min

Podczas 9. edycji CEE Investment Awards doradcy podatkowi i finansowi TPA Poland otrzymali nagrodę w kategorii Tax & Financial Provider. To jeden z najbardziej cenionych rankingów na rynku nieruchomości.

„Otrzymanie wyróżnienia w tak znakomitym konkursie jest potwierdzeniem, że zespół ekspertów TPA Poland jest niekwestionowanym liderem wśród doradców podatkowych i finansowych przy transakcjach prowadzonych na rynku nieruchomości. Całemu naszemu zespołowi należą się wielkie gratulacje i szczere słowa uznania, a Klientom ogromne podziękowanie, że obdarzają nas zaufaniem”– skomentowała Monika Stachurska-Waga, Manager w dziale doradztwa podatkowego TPA Poland.

TPA Poland od wielu lat dynamicznie rozwija swoje kompetencje w obszarze związanym z doradztwem dla sektora nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych oraz budownictwa, zatrudniając cenionych i doświadczonych specjalistów.

„Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam doradzać przy największych i najważniejszych transakcjach, które mają miejsce na rynku nieruchomości w Polsce i krajach Europy CSE. Warto wymienić choć kilka ostatnich projektów, przy których mieliśmy przyjemność pracować, jak nabycie za kwotę 386 mln euro Warsaw Spire Towers przez Immofinanz, nabycie 11 nieruchomości w Polsce, Czechach i na Węgrzech przez FLE GmbH za 250 mln euro, czy sprzedaż Silesia Outlet w Gliwicach przez 6B47 Real Estate Investors, aby zobrazować skalę naszej działalności, a także pokazać nasze możliwości” – podkreśla Małgorzata Dankowska, Partner kierująca warszawską praktyką podatkową oraz zespołem ds. nieruchomości w TPA Poland.

Eksperci TPA Poland najczęściej wspierają Klientów w zakresie doradztwa transakcyjnego oraz przeprowadzając podatkowe i finansowe analizy due diligence . Bez nich efektywne przeprowadzenie jakiejkolwiek transakcji, a zwłaszcza tak poważnych jak te, mające miejsce w branży nieruchomości, nie mogłoby zakończyć się sukcesem.

„Analiza ryzyk finansowych dla naszych klientów, w tym ich wpływ na cenę jaką ustalą i zaakceptują strony, a także określenie skutków prawnych, w tym podatkowych, w wielu przypadkach jest decydującym czynnikiem o być albo nie być danej transakcji. Spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność, aby Klient otrzymał najpełniejszy obraz sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze analizy spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Fakt, że z wieloma Klientami mieliśmy okazję współpracować już przy więcej niż jednej transakcji jest tylko dowodem na to, że dobrze wykonujemy naszą pracę” – ocenia Maciej Krokosiński, Associate Partner w dziale audytu i doradztwa gospodarczego w TPA Poland.

Jednocześnie dodaje, że doradcy podatkowi i finansowi TPA Poland posiadają unikatowe doświadczenie, zdobywane zarówno w pracy z Klientami na rynku krajowym, jak i tych zagranicznych. To znacznie poszerza horyzonty, pozwala na przeprowadzenie pełniejszych analiz i zaoferowanie Klientowi kompleksowego rozwiązania, najlepszego dla danej transakcji.

Nagroda „Tax and Financial Provider” została przyznana przez niezależne jury składające się z najważniejszych przedstawicieli branży, reprezentujących m. in. czołowych inwestorów i deweloperów. Grono to wybrało i nagrodziło osoby, instytucje oraz projekty, które w mijającym roku odznaczyły się najwyższą wartością, unikatową jakością czy też niebagatelną skalą przedsięwzięcia. Wśród kategorii znalazły się m.in. Investor of the Year, Investment Asset Management Firm, Investment Deals, Office Project, czy Law Firm.

CEE Investment Awards
CEE Investment Awards
CEE Investment Awards
CEE Investment Awards
Tax & Financial Provider 2019
CEE Investment Awards
CEE Investment Awards
CEE Investment Awards
TPA Poland_Tax& Financial Provider_informacja prasowa_2019 10 24
Kontakt