CIJ Awards: zespół podatkowo-finansowy TPA Poland i Baker Tilly TPA najlepszym doradcą na rynku nieruchomości

6. lutego 2023 | Do przeczytania w 2 min

Po raz kolejny branża nieruchomości doceniła zespół doradców podatkowych TPA Poland i finansowych Baker Tilly TPA. Tym razem otrzymaliśmy tytuł najlepszego doradcy w zakresie podatków i finansów w CIJ Awards.

– Rok 2022 był niezwykle wymagającym dla wszystkich przedsiębiorstw, również tych działających na rynku nieruchomości. Przez wiele lat pracy dla branży real estate udowodniliśmy, że posiadamy zespół doradców o bogatych wiedzy i doświadczeniu, a trudne czasy wymagają od nas jeszcze większego skupienia, zaangażowania i skrupulatności. Dlatego cieszę się, że nasze podejście zostało zauważone i docenione, czego potwierdzeniem jest właśnie otrzymana nagroda w konkursie CIJ Awards w kategorii Best Tax & Financial Advisory – komentuje wyniki konkursu Krzysztof Dziekońskim, Partner w dziale audytu Baker Tilly TPA.

W ubiegłym roku uczestniczyliśmy w wielu złożonych projektach dla firm z sektora real estate. Więcej o nich piszemy na: transakcje-tpa.pl.

– Serdecznie gratulacje należą się dla całego zespołu podatkowo-finansowego. To dzięki zaangażowaniu i ogromnej wiedzy jesteśmy wyróżniani takimi nagrodami jak CIJ Awards. Cieszy nas fakt, że klienci wybierają właśnie nas na swojego doradcę przy swoich pierwszych transakcjach na rynku polskim, a często także przy kolejnych, dając dowód zaufania dla naszej wiedzy i doświadczenia – dodaje Monika Stachurska-Waga, doradca podatkowy, Senior Manager w TPA Poland.

O przyznaniu nagród decydowała kapituła złożona z członków zarządu oraz wyselekcjonowane 1000-osobowe internetowe jury czytelników CIJ. Zwycięzcy lokalnych edycji otrzymują nominacje do CIJ Hall of Fame Awards – finałowej edycji, która odbędzie się w kwietniu 2023 r. i podczas której najlepsi z całej Europy Środkowo-Wschodniej będą rywalizowali o tytuł „Best of the Best”.

– W tegorocznym konkursie CIJ Awards o nagrody rywalizowało ponad 100 projektów, usług i firm w 21 kategoriach. Konkurencja była więc spora. Tym ważniejsze jest dla nas, że otrzymaliśmy wyróżnienie dla najlepszego doradcy podatkowego oraz finansowego. Pokazuje to, jak ważne dla klientów jest otrzymanie kompleksowego wsparcia na każdym etapie transakcji. To właśnie wyróżnia naszych ekspertów – podsumowuje Anita Bis, Partner w dziale audytu Baker Tilly TPA.

Nagrody CIJ są najdłużej przyznawanymi nagrodami w dziedzinie nieruchomości komercyjnych w Polsce i przez ostatnie 21 lat stale ewoluowały, aby nadążyć za zmianami na lokalnych, regionalnych i międzynarodowych rynkach nieruchomości.

Kontakt