Doradcy podatkowi TPA Poland z kolejnym awansem w 16. rankingu Rzeczpospolitej

10. maja 2022 | Do przeczytania w 2 min

TPA Poland jest niezmiennie w pierwszej dziesiątce największych firm doradztwa podatkowego w Polsce. Plasuje się na 7. pozycji pod względem przychodów według rankingu Rzeczpospolitej. To kolejny rok z rzędu, gdy doradcy podatkowi TPA Poland mogą pochwalić się awansem.

– Nasz awans to efekt pracy całego zespołu podatkowego TPA Poland. W ostatnim, ocenianym przez redakcję 2021 r., mieliśmy przyjemność realizować wiele ciekawych i złożonych projektów. Wielu naszych stałych klientów – lokalnych i międzynarodowych firm – kontynuowało współpracę z nami, ale również wielu nowych zdecydowało się wybrać właśnie nas na swojego doradcę. To nas niezwykle cieszy. Dziękuję i gratuluję całemu zespołowi, a klientom dziękuję za obdarzenie nas zaufaniem. Bez niego i bez naszej współpracy taki sukces, jak ten w tegorocznym rankingu, nie byłby możliwy – komentuje wyniki Krzysztof Kaczmarek, doradca podatkowy, Partner zarządzający TPA Poland.

W zestawieniu redakcji widać, że przychody TPA Poland, które definiują wielkość firmy w rankingu wzrosły rok do roku o ponad 4 mln zł. Stąd awans TPA Poland w tym zestawieniu i zajęcie wysokiej, 7. pozycji. Nasza firma awans odnotowała także w obszarze liczby zatrudnianych doradców podatkowych. W tej kategorii zajęliśmy 8. miejsce, co oznacza jedną pozycję wyżej w porównaniu z ubiegłorocznym zestawieniem Rzeczpospolitej.

– Rok 2021 był kolejnym z cyklu wyjątkowych. Nadal przedsiębiorcy mierzyli się ze skutkami pandemii. Nie bez konsekwencji pozostaje konieczność dostosowania organizacji do wielu zmian podatkowych, które wprowadzono z początkiem 2022 r. w ramach Polskiego Ładu. Jeśli do tego dołożymy zmieniające się warunki ekonomiczne, nie dziwi fakt, że podatnicy szukają profesjonalnego wsparcia, aby w sposób optymalny i prawidłowy realizować swoje obowiązki podatkowe i przygotować się na kolejne nowelizacje – ocenia Wojciech Sztuba, doradca podatkowy, Partner zarządzający TPA Poland.

Jednocześnie dodaje, że rosnąca inflacja, skutki wojny w Ukrainie, a także odbudowa biznesu po COVID to najważniejsze problemy, z którymi przedsiębiorcy będą się mierzyć w 2022 r.

I to nie jest koniec nagród dla TPA Poland w tym plebiscycie redakcji. Kolejny rok z rzędu utrzymaliśmy bowiem pozycję lidera, jeśli chodzi o doradztwo podatkowe w regionach. W Wielkopolsce TPA Poland jest numerem jeden, jeśli chodzi o doradztwo podatkowe.

Pełne wyniki Rankingu są opublikowane w Rzeczpospolitej z 10 maja 2022 r. W rankingu, jak co roku, nagrodzone zostały największe i najlepsze firmy doradztwa podatkowego, ale także najlepsi doradcy w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego i projekty pro bono. W tym roku pojawiła się także nowa kategoria: automatyzacja i digitalizacja procesów podatkowych.

Zobacz pełny ranking


Pełna informacja prasowa do pobrania:

TPA Poland_Ranking Firm Doradztwa Podatkowego_informacja prasowa_10 05 2022_PL
Kontakt