Konferencja PSEW 2022

13

czerwca 2022
Hotel Narvil Conference & Spa

Drukuj

Konferencja PSEW 2022

13.06.2022 – 15.06.2022

Zapraszamy na stacjonarną Konferencję Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej, która odbędzie się w hotelu Narvil w Serocku.

Więcej na temat wydarzenia:

Zobacz więcej

 

W dniach 13-15 czerwca 2022 r. w Serocku odbędzie się Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej. Jej uczestnikami niezmiennie będą przedstawiciele polskiej branży wiatrowej oraz reprezentanci czołowych firm zagranicznych. Konferencja ta to okazja do wymiany wiedzy i doświadczenia pomiędzy całą branżą OZE w aspekcie m.in. wykorzystania odnawialnych źródeł energii w gospodarce narodowej.

Kluczowymi zagadnieniami poddanymi tegorocznej dyskusji będą nieuniknione zmiany klimatu i rola energetyki wiatrowej w procesie transformacji energetycznej naszego kraju i Europy, wykorzystanie energii odnawialnej do produkcji zielonego wodoru na dużą skalę a także kwestie przyłączenia do sieci i perspektywy biznesowe inwestycji w cPPA.

Moderatorem panelu „Nowelizacja ustawy odległościowej” będzie dr Wojciech Sztuba (14 czerwca, godz. 15:00–15:30).

W ramach Konferencji PSEW 2022 swoją premierę będzie miał najnowszy raport „Polska energetyka wiatrowa 4.0”, przygotowany przez ekspertów TPA Poland i Baker Tilly TPA oraz PSEW i kancelarii DWF. Omawia on aktualne zagadnienia z sektora lądowej energetyki wiatrowej, jego uwarunkowania prawne i biznesowe oraz perspektywy dalszego rozwoju branży. Nowością jest dodatek specjalny poświęcony morskiej energetyce wiatrowej, który powstał ze względu na jej rosnącą rolę w sektorze energetycznym.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie organizatora.

Zobacz więcej

Zapraszamy także do kontaktu także z naszym ekspertem Krzysztofem Horodko, Partnerem zarządzającym, który będzie uczestnikiem tego wydarzenia.

Kontakt
Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022