Real Estate Talks w Warszawie

28

października 2019
Hotel Westin, Warszawa

Drukuj

Real Estate Talks w Warszawie

Rejestracja

Pierwsza warszawska edycja Real Estate Talks odbędzie się 28 października 2019. To drugie w tym miesiącu, po spotkaniu w Poznaniu, którego mieliśmy przyjemność być gospodarzem, spotkanie inspiracyjno-networkingowe  dla całej branży nieruchomości, budownictwa i branż pokrewnych.

W programie przewidziany jest wykład „Czy odkrycie własnych talentów może stać się Twoim kluczem do sukcesu i spełnienia w życiu zawodowym i osobistym„, który poprowadzi Taisja Laudy, Prezes TLNC Global Certyfikowany Consulting/ Coaching Instytutu Gallupa w Polsce i na świecie, a także oficjalne rozpoczęcie Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate, który został przygotowany z myślą o młodych dziewczynach startujących w branży nieruchomości, które chcą się rozwijać i w których firma widzi potencjał. Jedną z mentorek jest Małgorzata Dankowska, Partnerka odpowiedzialna za zespół ds. nieruchomości oraz warszawską praktykę podatkową TPA Poland.

Podczas tego wydarzenia zostanie także oficjalnie ogłoszony start kolejnej edycji konkursu Top Woman in Real Estate. Celem jego jest wyróżnienie kobiet i firm wspierających kobiety, ich promocja, upowszechnienie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży. Wojciech Sztuba, Partner Zarządzający w TPA Poland jest jednym z jurorów.

TPA Poland jest Partnerem wydarzenia.

Zapraszamy do rejestracji.

Kontakt
Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022