Targi MIPIM 2023

14

marca 2023
Cannes, Francja

Drukuj

Targi MIPIM 2023

14.03.2023 – 17.03.2023

Targi MIPIM 2023 w Cannes.

Dowiedz się więcej

Od 14 do 17 marca 2023 r. we francuskim Cannes odbywać się będą Targi MIPIM. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla sektora real estate na świecie, które gromadzi przedstawicieli z branży deweloperskiej, budowlanej, przedstawicieli miast, a także doradców z różnych obszarów biznesowych. 

Hasłem przewodnim nadchodzącej edycji MIPIM jest „Better Places – Greater Impact – Stronger Business”. 

MIPIM to także wyjątkowa platforma wystawiennicza i networkingowa, która pozwala zaprezentować swoje oferty, poznać propozycje potencjalnych partnerów, a także może być pierwszym krokiem do zawarcia umowy. 

Co roku na targach można spotkać silną polską reprezentację. Znajdą się w niej przedstawiciele spółek deweloperskich, pracownie architektoniczne, firmy doradcze i podatkowe, kancelarie prawne czy fundusze inwestycyjne i banki. 

Nie zabraknie też przedstawicieli TPA Poland. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami: Wojciechem Sztubą, Partnerem zarządzającym,  Małgorzatą Dankowską, Partner odpowiedzialną za zespół doradztwa dla rynku nieruchomości oraz warszawskie biuro podatkowe oraz Moniką Stachurską-Wagą, Senior Manager w TPA Poland.

 

Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022