VI Property Forum

02

października 2022

Drukuj

VI Property Forum

 property forum, nieruchomośći, nieruchomości komercyjne, eksperci TPA, TPA Poland

W dniach 26-27 września odbędzie się VI edycja największej imprezy branży nieruchomości komercyjnych w Polsce: Property Forum. Podczas dwóch dni ponad 1000 ekspertów będzie dyskutowało o szybko zmieniającym się rynku, o nowych perspektywach związanych z REITami, o wpływie światowych zawirowań gospodarczych na inwestycje w Polsce. Zwieńczeniem spotkań będzie wieczorna gala pod koniec drugiego dnia.

TPA Poland, jak co roku, jest partnerem wydarzenia. Nasi eksperci nieruchomościowi wystąpią podczas drugiego dnia w roli moderatorów.

Wojciech Sztuba – poprowadzi dyskusję na temat „Już nie 7 ale 50 – miasta atrakcyjne dla biznesu”. Atrakcyjność inwestycyjna dotyczczas była największa w 7 lokalizacjach w Polsce. Tymczasem pojawia się wiele nowych a ich liczba dochodzi do 50. Nowa infrastruktura to nowe plany i realizacje. O tym wszystkich będą rozmawiali przedstawiciele władz samorządowych, inwestorów a także eksperci nieruchomościowi.

Małgorzata Dankowska – będzie moderowała panel o rynku nieruchomości biurowych w Warszawie. Uczestnicy dyskusji odpowiedzą m.in. na pytanie, w jaki sposób do stolicy przyciągnąć nowych najemnców, opowiedzą o nowych realizowanych i planowanych inwestycjach.

Zapraszamy do udziału.

Strona wydarzenia: http://www.propertyforum.pl/2016/pl/

Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022

Polska energetyka wiatrowa 4.0

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2022

Global Dealmakers 2022: M&A market update

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2022

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

50–procentowe koszty uzyskania przychodów dla bran…

Raport: Polski sektor living 2.0

Przedstawiciel podatkowy spółek nieruchomościowych…

Raport „Lądowa energetyka wiatrowa w Polsce”