Nagroda w kategorii Tax & Financial Adviser ponownie dla TPA Poland i Baker Tilly TPA

10. lutego 2023 | Do przeczytania w 3 min

Jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży nieruchomości EuropaProperty CEE Retail Awards rozstrzygnięte. Zespół doradców podatkowych TPA Poland oraz finansowych Baker Tilly TPA pozostaje w czołówce najlepszych doradców. Kolejny rok z rzędu otrzymali oni nagrodę w kategorii Tax & Financial Adviser.

Finał tegorocznej 15. edycji miał miejsce 9 lutego 2023 r. w Warszawie. Wręczenie nagród poprzedził dzień wypełniony merytorycznymi dyskusjami, a także kuluarowym networkingiem.

– Rok 2022 ponownie można nazwać szczególnym. Kiedy wszyscy oczekiwali na odbicie po trudnych miesiącach pandemii, pojawiły się kolejne wyzwania. Tym razem wywołane wojną w Ukrainie, jej skutkami dla gospodarki, galopującymi cenami surowców energetycznych czy zakłóceniami w łańcuchach dostaw. Do tego trzeba dołożyć niespotykaną od ponad 20 lat inflację i wysokie stopy procentowe, ograniczające dostępność finansowania projektów. Na rynku nieruchomości dostrzegaliśmy większą ostrożność inwestorów związaną z koniecznością przeprowadzenia jeszcze dokładniejszych analiz. Potrzebowali oni bowiem większych niż zwykle skrupulatności, zabezpieczeń i zapewnienia, że podejmują słuszne decyzje inwestycyjne. Dlatego rola doświadczonych doradców była tu absolutnie kluczowa. Cieszy mnie fakt, że nasi klienci zaufali naszemu zespołowi, który łączy kluczowe kompetencje, znajomość rynku i doświadczenie. Nagroda w kategorii Tax & Financial Adviser w konkursie EuropaProperty CEE Retail Awards jest dodatkowym podziękowaniem za naszą całoroczną pracę – podkreśla Małgorzata Dankowska, Partner odpowiedzialna za zespół ds. nieruchomości i warszawskie biuro podatkowe TPA Poland.

Monika Tuzimek, Partner w dziale audytu Baker Tilly TPA, która odebrała nagrodę w naszym imieniu ocenia, że tegoroczne wyróżnienie w EuropaProperty CEE Retail Awards jest wyjątkowe, mimo że nie jest pierwszym dla zespołu doradców podatkowych TPA Poland i finansowych Baker Tilly TPA.

– Nasza współpraca z klientami z branży nieruchomości ma wielopoziomowy wymiar. Jest szeroka i kompleksowa i nie sprowadza się do prostej analizy skutków danej transakcji. Najczęściej zaczynamy współpracę na długo przed rozpoczęciem procesu inwestycyjnego i towarzyszymy klientowi na każdym etapie, aż po jego finalizację i rozliczenie. Mowa tu o doradztwie m.in. transakcyjnym, finansowym, prawnym, podatkowym czy księgowym. Gratuluję kolejnej nagrody dla naszych ekspertów. Jednocześnie dziękuję za pełne zaangażowanie w realizowane projekty, bo otrzymana nagroda jest podziękowaniem właśnie za tę pracę. Serdeczne podziękowania kieruję także do naszych klientów, którzy nam zaufali i wybrali właśnie nas na swojego doradcę. Wierzę, że będziemy wspólnie realizować kolejne ciekawe transakcje – dodaje Monika Tuzimek.

 

***

EuropaProperty CEE Retail Awards jest jednym z najważniejszych w regionie wydarzeń honorujących najlepsze projekty i najskuteczniejszych doradców na rynku nieruchomości. Nagroda w kategorii Tax & Financial Adviser jest przyznawana przez niezależne jury, w skład którego wchodzą najważniejsi przedstawiciele branży, reprezentowani m.in. przez czołowych inwestorów i deweloperów. Grono to wybrało i nagrodziło osoby, instytucje oraz projekty, które w mijającym roku odznaczyły się najwyższą wartością, unikatową jakością czy też niebagatelną skalą przedsięwzięcia.

Kontakt