Ranking DGP: TPA Poland wśród liderów Największych firm doradztwa podatkowego

29. marca 2022 | Do przeczytania w 2 min

Właśnie rozstrzygnięto XVI edycję rankingu firm i doradców podatkowych Dziennika Gazety Prawnej. TPA Poland kolejny rok z rzędu znalazła się w gronie Największych firm doradztwa podatkowego w Polsce.

W zestawieniach rankingu wśród Firm Dużych, TPA Poland uplasowała się odpowiednio na trzecim miejscu pod względem przychodów (przed rokiem była to pozycja 4), notując ponad 15 proc. wzrost przychodów r/r, oraz na miejscu czwartym pod względem liczby osób merytorycznych i liczby doradców podatkowych. Firma odnotowała też drugi najwyższy w tej grupie przychód na pojedynczego klienta (liczony jako suma przychodów do liczby klientów).

Rok 2021 był zarówno dla przedsiębiorców jak i doradców okresem obfitującym w wyzwania rynkowe i gwałtowne zmiany regulacyjne. Jeszcze większego znaczenia nabrała umiejętność szybkiej adaptacji do zmieniającego się otoczenia. Nasza pozycja w kolejnym rankingu DGP dowodzi, że zdaniem naszych klientów i rynku stawialiśmy czoła tym wyzwaniom z bardzo dobrym rezultatem. To także potwierdzenie słuszności przyjętej przez firmę strategii inwestowania w ludzi i odpowiednie narzędzia do pracy – komentuje dr Wojciech Sztuba, Partner zarządzający TPA Poland.

Ranking najlepszych firm i doradców podatkowych został opracowany przez redakcję Dziennika Gazety Prawnej po raz szesnasty. W skład kapituły przyznającej nagrody w głównej części zestawienia wchodzą niezależni eksperci, których celem jest wypracowanie rzetelnej klasyfikacji największych firm w Polsce zajmujących się doradztwem podatkowym.

Cieszy nas wysoka pozycja w zestawieniu liczby doradców podatkowych. Dobrze dobrany zespół, właściwie inspirowany i motywowany, to podstawa naszych sukcesów. To właśnie wyróżnia naszą firmę na rynku i powoduje, że nasi klienci współpracują z nami przez wiele lat. Ich zaufanie było dla nas szczególnie cenne teraz, kiedy polska gospodarka boryka się z licznymi kłopotami.” – podkreśla Krzysztof Kaczmarek, Partner zarządzający TPA Poland.


Pełna informacja prasowa do pobrania:

TPA Poland_Ranking podatkowy_DGP_informacja prasowa_2022 03 29
Kontakt