Tax & Financial Services Provider

31. października 2017 | Do przeczytania w 2 min

cee investment, gala, wyróżnienie, nieruchomości, inwestycje

Firma doradcza TPA Poland nagrodzona tytułem Tax & Financial Services Provider

Uwieńczeniem siódmej edycji Investment Forum, wydarzenia organizowanego przez EuropaProperty, była uroczysta gala CEE Investment & Green Building Awards. W trakcie uroczystości skupiającej inwestorów sektora nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej TPA Poland została wyróżniona tytułem Tax & Financial Services Provider.

Międzynarodowe jury składające się z najważniejszych przedstawicieli branży, reprezentujących m. in. czołowych inwestorów i deweloperów, wybrało i nagrodziło osoby, instytucje oraz projekty, które w mijającym roku odznaczyły się najwyższą wartością, unikatową jakością czy też niebagatelną skalą przedsięwzięcia. Wśród kategorii znalazły się i te dobrze znane, jak: Bank of the Year, Investor of the Year, Investment Deal of the Year czy Deal of the Decade, jak i zupełnie nowe: Hotel Investment Awards.

„Polski sektor nieruchomości, mimo pewnych zapowiedzi zmiany koniunktury, nadal notuje dynamiczny wzrost i rok 2018 powinien jeszcze utrzymać się w tym trendzie. Jego dodatkowego wzmocnienia można oczekiwać ze strony nieruchomości mieszkaniowych na wynajem, a także nowych produktów inwestycyjnych, typu akademiki czy obiekty senioralne. Z kolei zaostrzające się normy regulacyjne, w tym coraz większe efektywne opodatkowanie branży oraz rosnące ryzyko podatkowe i inwestycyjne zmieniają percepcję naszego kraju w ocenie globalnej konkurencyjności. W TPA reagujemy wyprzedzająco na zmiany otoczenia. Przygotowujemy naszych klientów na nowe obowiązki i ryzyka. Dostarczamy szybkie informacje i przemyślane rozwiązania. Sądzę, że za to właśnie cenią nas nasi klienci, za co im oraz Jurorom, a także naszym wspaniałym pracownikom serdecznie dziękujemy” – komentuje Wojciech Sztuba, partner zarządzający TPA Poland.

„Jako TPA Poland mieliśmy przyjemność zrealizować blisko 80 transakcji o łącznej wartości ponad 4,2 mld euro, a także towarzyszyć nowym graczom przy wejściu na polski rynek. Wartość aktywów zarządzanych przez naszych klientów sięga blisko 2,4 mld euro. Nagroda ta jest dla nas ukoronowaniem naszych starań. Dziękujemy klientom za zaufanie, którym nas obdarzają i gratulujemy naszym ekspertom z działu podatkowego i finansowego – to dzięki ich współpracy jesteśmy w stanie utrzymywać się w czołówce.” – podsumowuje Małgorzata Dankowska, Partner kierująca działem doradztwa dla nieruchomości i warszawską praktyką podatkową TPA Poland.