TPA Poland z 2. miejscem – nasze wyróżnienia w tegorocznym XVIII Rankingu Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej!

26. marca 2024 | Do przeczytania w 2 min

20 lat doświadczenia, setki zrealizowanych projektów i wyjątkowe zaangażowanie zespołu zaowocowały kolejnym wspaniałym wyróżnieniem. W prestiżowym Rankingu Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej TPA Polska otrzymała dzisiaj trzy wyjątkowe wyróżnienia! 

Możemy pochwalić się 2. miejscem w aż dwóch kategoriach: Największe firmy doradztwa podatkowego w 2023 r. pod względem przychodów oraz Największe firmy doradztwa podatkowego w 2023 r. pod względem liczby pracowników merytorycznych, a także wyróżnieniem dla Najlepszej firmy doradztwa podatkowego w 2023 r. w kategorii: Doradztwo podatkowe dla klientów prywatnych. 

Szczególnie cieszy nas zaś wyróżnienie w kategorii Private Clients otrzymane dzięki dorobkowi i doświadczeniu zespołu Tomka Hatylaka, który realizował docenione przez kapitułę projekty podatkowe z obszaru doradztwa podatkowe dla osób prywatnych. 

Jesteśmy firmą doradczą znaną dotąd głównie z doradztwa dla firm z udziałem zagranicznym, jednak od kilku lat poświęcamy coraz więcej uwagi polskim przedsiębiorcom i firmom rodzinnym. Najpierw to ich właśnie, bardziej niż inwestorów zagranicznych, dotknęły reformy prawa podatkowego np. eliminujące transparentność podatkową spółki komandytowej i jawnej czy Polski Ład. Następnie pojawił się szereg rozwiązań pozytywnych, choć skomplikowanych w użyciu, jak CIT estoński czy fundacje rodzinne. Wraz z zespołem Tomasza Hatylaka, który dołączył do nas w ubiegłym roku, dysponujemy obecnie dużym i bardzo doświadczonym gronem ekspertów z zakresu tworzenia koncepcji międzynarodowych relokacji aktywów, zmian rezydencji podatkowej, tworzenia polskich i zagranicznych fundacji rodzinnych, podziału, sprzedaży i restrukturyzacji przedsiębiorstw czy podatkowej i prawnej obsługi rozporządzenia majątkiem rozwodzących się małżonków. Zapewniamy polskim klientom rozwiązania adekwatne do ich rosnących potrzeb oraz skali i międzynarodowej złożoności realizowanych przez nich przedsięwzięć. Przyznane wyróżnienie/wyróżnienia to nie tylko potwierdzenie wiedzy i umiejętności naszego zespołu podatkowego, ale przede wszystkim dowód na to, że ciągły rozwój, doskonalenie oraz poszerzanie praktyk biznesowych i niesłabnące zaangażowanie naszych ekspertów są kluczem do sukcesu i stałego rozwoju. – komentuje Wojciech Sztuba, partner zarządzający w TPA Poland. 

Dzięki zastosowanej metodologii w rankingu doradców podatkowych Dziennika Gazety Prawnej nagradzane są zarówno firmy pod kątem ich wyników oraz osiągnięć, jak i osoby indywidualne, docenione za sukcesy związane z realizowanymi projektami. O ostatecznych wynikach decyduje kapituła redakcyjna, której członkowie wspólnie decydują o przyznanych wyróżnieniach.   

Wyniki XVIII Rankingu Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej
Kontakt