Zespół doradców TPA Poland ponownie nagrodzony tytułem Best Tax & Financial Advisory Team

7. listopada 2018 | Do przeczytania w 2 min

Podczas uroczystej Gali polskiej edycji CIJ Awards, która odbyła się 6 listopada 2018 r., zespół ekspertów TPA Poland został uhonorowany tytułem „Best Tax & Financial Advisory Team”.

Otrzymanie tej prestiżowej nagrody jest dla nas powodem do dumy. Jest ona bowiem dla nas nie tylko wyrazem uznania dla doświadczenia i silnej obecności naszej firmy w branży nieruchomości, ale także dla fachowej wiedzy i umiejętności naszych zespołów podatkowo-finansowych. Cieszymy się, że te właśnie atuty zostały docenione. Dziękujemy za to uznanie i związane z nim zaufanie – powiedział Krzysztof Dziekoński, Partner w dziale audytu i doradztwa gospodarczego TPA Poland.

Nagroda ma tym większe znacznie, że trafia w ręce zespołu TPA Poland już po raz kolejny. Identyczne wyróżnienie eksperci TPA Poland otrzymali w zeszłorocznej edycji konkursu.

Myślę, że za to wyróżnienie należą się gorące podziękowania nie tylko Jurorom, ale także wszystkim naszym Klientom. I takie właśnie podziękowania chciałabym przekazać w imieniu zespołu podatkowego i finansowego. Nagroda ta to także doskonały dowód na to, że realizowane przez nas projekty odnoszą sukcesy i są rozpoznawalne nie tylko w Polsce, ale i na arenie Europy Środkowo-Wschodniej. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak ciekawych transakcjach i wspólnie rozwijać rynek inwestycji nieruchomościowych. Kolejne wyzwania już przed nami. Na pewno nie zamierzamy spoczywać na laurach – podsumowała Małgorzata Dankowska, Partner kierująca działem doradztwa dla nieruchomości i warszawską praktyką podatkową TPA Poland.

Tegoroczna gala to już 17 edycja CIJ Awards. Inicjatywa skierowana jest do przedstawicieli rynku real estate. Jury Committee składające się z inwestorów, deweloperów i funduszy oraz Online Jury Voting Committee wyłoniło zwycięzców spośród blisko 100 nominowanych w tym roku projektów, firm i instytucji. Nagrody przyznawane są w kilkunastu kategoriach podzielonych na 7 grup. Nagroda „Best Tax & Financial Team” przyznawana jest w grupie „RE Teams & Leaders”. Inne nagrody w tej kategorii to m.in. „Best Real Estate Leadership“, „Best Local Real Estate Agency“, czy „Leading Female Property Professional“.

Poza Polską, na poziomie europejskim o tytuł „The Best of the Best” HOF Awards w kwietniu 2019 roku, będą rywalizowali eksperci z Bułgarii, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Czech, Estonii, Grecji, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Macedonii, Czarnogóry, Rumunii, Serbii i Słowacji oraz z Węgier.

Pobierz informację prasową (pdf)
Kontakt