Prestiżowe wyróżnienie dla TPA Poland

29. października 2018 | Do przeczytania w 3 min

Firma doradcza TPA Poland została wyróżniona tytułem „Tax and Financial Provider”. Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali 8. edycji EuropaProperty CEE Investment Awards, która uznawana jest za jedno z najważniejszych i najbardziej cenionych wydarzeń na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że firma w której pracuję, już po raz kolejny może na tej właśnie scenie odbierać tak ważną nagrodę. Jestem też dumna, że mogę to robić w imieniu TPA Poland. Jako osoba, która w tym roku dołączyła do zespołu ekspertów podatkowych i finansowych firmy, mogę powiedzieć, że to była moja bardzo dobra decyzja. Wspaniale być częścią zwycięskiego zespołu – mówiła odbierająca nagrodę Monika Stachurska-Waga, doradca podatkowy, supervisor w dziale doradztwa podatkowego TPA Poland – W imieniu całego teamu dziękuję wszystkim członkom jury, którzy głosowali na nas i wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu – dodała.

TPA Poland od lat koncentruje się nie tylko na sektorze nieruchomości komercyjnych, ale także na budownictwie i sektorze mieszkaniowym, w tym na projektach mieszkaniowych na wynajem. Firma dysponuje zespołem, który umiejętnie łączy wiedzę ekspercką z praktyką branżową oraz bogatym doświadczeniem. Pozwala to świadczyć usługi na każdym etapie projektu i umiejętnie spełniać oczekiwania wymagających klientów.

Przyjmujemy tę nagrodę z wielką satysfakcją, jako wyraz uznania dla zaangażowania naszych ekspertów w licznych transakcjach na rynku polskich nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Dynamiczny rozwój tego sektora wyróżnia się na tle całej Europy i bardzo nas cieszy, że mamy w tym swój niemały udział – skomentował przyznanie wyróżnienia Wojciech Sztuba, partner zarządzający TPA Poland. – W TPA reagujemy wyprzedzająco na zmiany otoczenia. Przygotowujemy naszych klientów na nowe obowiązki i ryzyka. Dostarczamy szybkie informacje i przemyślane rozwiązania. Sądzę, że za to właśnie cenią nas nasi klienci i to doceniło jury – podsumowuje.

To naprawdę duże wyróżnienie. Nasi eksperci mają unikalne doświadczenie. Dlatego są w stanie pomóc w wejściu na rynek i uczestniczyć w prestiżowych transakcjach nabywania, sprzedaży i restrukturyzacji nieruchomości. W codziennej pracy nie zapominamy o promowaniu najlepszych praktyk na rynku nieruchomości. W tym roku przygotowaliśmy raport „Nowości w opodatkowaniu polskiego rynku nieruchomości”, w którym opisaliśmy najważniejsze zmiany podatkowe wynikające z nowelizacji ustawy, ogłoszonej w sierpniu 2018 r., oczywiście koncentrując się na konsekwencjach dla branży. Cieszymy się, że nasz profesjonalizm został dostrzeżony i doceniony. Bardzo za to naszym klientom dziękujemy – dodaje Małgorzata Dankowska, partner kierująca działem doradztwa dla nieruchomości i warszawską praktyką podatkową TPA Poland.

Nagroda „Tax and Financial Provider” została przyznana przez niezależne jury składające się z najważniejszych przedstawicieli branży, reprezentujących m. in. czołowych inwestorów i deweloperów. Grono to wybrało i nagrodziło osoby, instytucje oraz projekty, które w mijającym roku odznaczyły się najwyższą wartością, unikatową jakością czy też niebagatelną skalą przedsięwzięcia. Wśród kategorii znalazły się m.in. Investor of the Year, Investment Asset Management Firm, Investment Deals, Office Project, czy Law Firm.

Tax and Financial Provider
Monika Stachurska-Waga odbiera nagrodę w imieniu TPA Poland
Monika Stachurska-Waga odbiera nagrodę w imieniu TPA Poland
Laureaci 8. edycji CEE Investment Awards
Pobierz informację prasową (pdf)