Ranking DGP: TPA Poland kolejny rok z pozycją na podium

| Do przeczytania w 2 min

TPA Poland jest trzecią Największą Firmą Doradztwa Podatkowego w Polsce w kategorii firm dużych – wynika z najnowszego Rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

„To dla nas ogromne wyróżnienie. Wiedza, praca i pasja naszych ekspertów podatkowych zostały kolejny rok z rzędu wysoko ocenione. Miejsce na podium to także dowód na zaufanie, jakim niezmiennie darzą nas nasi klienci. Przed nami wszystkimi kolejne wyzwania, związane nie tylko z licznymi zmianami podatkowego otoczenia regulacyjnego, ale przede wszystkim z głębokim przewartościowaniem rynku usług, rynku pracy i wielu modeli biznesowych naszych klientów, a także naszego własnego, jakie niesie ze sobą pandemia wirusa SARS-CoV-19. W nowych okolicznościach, w jakich znalazła się większość firm, nadal ogromne znaczenie ma sprawne poruszanie się po obowiązkach i przywilejach podatkowych – zwłaszcza w kontekście tych najnowszych, udostępnionych w ramach pakietu ustaw wspierających biznes. W naszym Dziale Podatkowym, mimo przejścia w tryb pracy zdalnej, mamy obecnie pełną mobilizację i intensywnie wspieramy przedsiębiorców w zakresie umożliwienia im jak najszybszego dostępu do środków zapewniających utrzymanie płynności finansowej.” – stwierdza dr Wojciech Sztuba, Partner Zarządzający TPA Poland.

To jednak nie koniec wyróżnień, które redakcja Dziennika Gazety Prawnej przyznała naszej firmie. Zespół doradców podatkowych TPA Poland został także wyróżniony w kategorii Najlepsze Firmy Doradztwa Podatkowego za prowadzone projekty podatkowe wysoką, trzecią pozycją.

„Niezmiennie dążymy do świadczenia kompleksowych usług doradczych. Nasze zespoły doradców cechuje nie tylko znajomość poszczególnych sektorów rynku i branż, lecz także umiejętność elastycznego poruszania się w gąszczu przepisów i biznesowego sposobu komunikacji. To pozwala osiągać nam najwyższy poziom doradztwa, dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Stąd też możemy pochwalić się realizacją niestandardowych projektów podatkowych. Nasi klienci wielokrotnie przekonali się o naszym profesjonalizmie i wszechstronnym podejściu do każdego zagadnienia prawno-podatkowego, popartego doświadczeniem zdobytym przy realizacji projektów krajowych, jak i międzynarodowych. Gratuluję naszym zespołom tego wyróżnienia i dziękuję za ich zaangażowanie. Jestem pewna, że w tym trudnym okresie nasi klienci przekonają się, że elastyczność reakcji, responsywność i wysokie standardy komunikacji to nasze atuty, niezależnie od okoliczności.” – podkreśla Małgorzata Dankowska, Partner odpowiedzialna za warszawską praktykę podatkową i zespół ds. nieruchomości, TPA Poland.

Nagrody w XIV edycji Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej przyznaje tradycyjnie Kapituła niezależnych ekspertów, która za główny cel stawia sobie sporządzenia zestawienia oferującego rzetelne informacje o największych firmach w Polsce zajmujących się doradztwem podatkowym.

TPA Poland na podium_ranking DGP_informacja prasowa_27.03.2020
Kontakt