Targi MIPIM 2022

15. marca 2022 | Do przeczytania w 1 min

Od 15 do 18 marca w Cannes odbywa się kolejne wyjątkowe spotkanie branży nieruchomości – Targi MIPIM. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla tego sektora na świecie.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji MIPIM jest „Driving Urban Change”, czyli transformacja miast.

Targi MIPIM po raz pierwszy miały swą odsłonę w 1990 r. Od tego momentu są organizowane raz w roku w Cannes. To niezwykle ważne wydarzenie, które gromadzi przedstawicieli z branży deweloperskiej, budowlanej, przedstawicieli miast, a także doradców z różnych obszarów biznesowych.

MIPIM to także wyjątkowa platforma wystawiennicza i networkingowa, która pozwala zaprezentować swoje oferty, poznać propozycje potencjalnych partnerów, a także może być pierwszym krokiem do zawarcia umowy.

Co roku na targach można spotkać silną polską reprezentację. Znajdą się w niej przedstawiciele spółek deweloperskich, pracownie architektoniczne, firmy doradcze i podatkowe, kancelarie prawne czy fundusze inwestycyjne i banki.

Nie zabraknie też przedstawicieli TPA Poland i Baker Tilly Legal Poland – doradców z zakresu prawa, podatków i rynku nieruchomości, będą też specjaliści od wycen.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt