Ranking DGP: TPA Poland ponownie w gronie Największych i Najlepszych Firm Doradztwa Podatkowego

29. marca 2023 | Do przeczytania w 2 min

TPA Poland siódmą największą firmą doradztwa podatkowego pod względem przychodów w rankingu Dziennika Gazety Prawnej. W tym roku to już XVII edycja plebiscytu.

– Doradcy podatkowi ze szczególnym zaciekawieniem oczekiwali na najnowsze wyniki rankingów podatkowych. A wszystko to przez dużą zmienność w przepisach i interpretacjach, z którymi mierzyliśmy się co dnia. Wynik w tegorocznym rankingu Dziennika Gazety Prawnej potwierdza, że nasz zespół podatkowy poradził sobie z tymi rosnącymi oczekiwaniami znakomicie. Po raz kolejny umocniliśmy naszą pozycję wśród największych firm doradztwa podatkowego w kraju. Wielkie podziękowania i gratulacje dla całego zespołu podatkowego – komentuje na gorąco wyniki rankingu Małgorzata Dankowska, Partner odpowiedzialna za zespół doradztwa dla rynku nieruchomości oraz warszawskie biuro podatkowe TPA Poland.

Kapituła doceniła nas w zakresie przychodów za roku 2022 i 2021, gdzie znaleźliśmy się na 3 miejscu w kategorii firm Dużych i na 7 miejscu wśród wszystkich firm w Polsce. Plasujemy się w pierwszej dziesiątce największych firm doradztwa podatkowego także pod względem liczby doradców podatkowych.

– Przedsiębiorcy mierzą się już nie tylko ze efektami pandemii, ale odczuwają także skutki wojny w Ukrainie, wysokiej inflacji i wysokiego kosztu kapitału. W tym kontekście naprawdę liczne zmiany w prawie podatkowym, chociażby te z ubiegłego roku w ramach Polskiego Ładu,  generują dodatkowe obszary ryzyka i kosztów prowadzenia biznesu. Warto jednak zauważyć także zmiany o charakterze pozytywnym, na przykład regulacje dotyczące firm rodzinnych, które staną się wkrótce atrakcyjną platformą reinwestowania zysków dla polskich przedsiębiorców. To wszystko powoduje, że wsparcie kompetentnego doradcy podatkowego nabiera coraz bardziej strategicznego znaczenia. To niebywała satysfakcja, że metody działania naszych ekspertów podatkowych są tak skuteczne, czego dowodem jest zaufanie naszych wieloletnich klientów, a także tak dobre lokaty w ogólnopolskim zestawieniu – podkreśla dr Wojciech Sztuba, Partner zarządzający TPA Poland.

Kontakt